picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotografia ślubna Głogów, gdzie znajdę?

fotografia ślubna Głogów, gdzie znajdę?

Zlecę zrobienie fotografii ślubnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to zdjęcia w kościele, lecz i sesja w plenerze. Może zlecę od razu zdjęcia na weselu, lecz jeszcze się nad tym muszę troszkę zastanowić.

wieszdo87

Posty: 1

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry odszukacie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i pożądane byłoby sobie to zbadać i zapisać. Przy okazji możecie zbadać sobie, jakie zdjęcia wykonuje. Są faktycznie przepiękne, dlatego pożądane byłoby wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Black_Riot

Posty: 2

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Trener

Posty: 13

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, niemniej jednak akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była faktycznie bardzo wartościowa, a wówczas będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Strzała

Posty: 8

 
Robienie takich zdjęć nie jest bezproblemowe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za niezwykle chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf winien być mało widoczny dla wszystkich gości.

aliwertus

Posty: 8

 
Dziś zdjęcia są kosztowne. Na nieszczęście cały ślub i wesele też do tanich nie należą, zatem nie winno to nikogo dziwić. Można wykonać sobie film z tego wydarzenia, natomiast zdjęcia są takim dopełnieniem, zatem warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Krzysio

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture