picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

informacje Bałtyk, poszukuję portalu

informacje Bałtyk, poszukuję portalu

Cześć. Zarekomendujecie mi jakiś portal Bałtyk, który pozwoli wybrać przede wszystkim atrakcyjną pod względem turystycznym miejscowość? Dziękuję.

wieszdo87

Posty: 5

 
To portal: http://wakacjenadmorzem.pl, z którego pomocą będzie Wam zdecydowanie łatwiej zaplanować wakacje nad morzem. Polecam go z własnego doświadczenia, ponieważ wiem, że w momencie planowania pojawia się szereg wątpliwości, które najlepiej prędko rozwiać!

basia656

Posty: 17

 
Nie ma to jak sprawdzony portal Bałtyk, który zawiera niezbędne informacje. W jednym miejscu dowiemy się, jaka jest pogoda, warunki na drodze czy nadchodzące imprezy.

labuh

Posty: 9

 
Zawsze korzystam z tej samej strony internetowej, jeśli chodzi o informacje Bałtyk. Nie widzę nic przeciwko, abym Wam ją podać, ale w prywatnej wiadomości. Nie chcę tutaj nikogo reklamować na siłę.

Black_Riot

Posty: 15

 
Mam kilka sprawdzonych propozycji, jeżeli chodzi o wakacje nad morzem. Postaram się opisać Wam moje doświadczenia z poszczególnymi obiektami noclegowymi, jakie są wyłącznie pozytywne. Wkrótce uda mi się odnaleźć nieco czasu na to.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby znaleźć rzetelne informacje Bałtyk, które będziecie mogli wykorzystać w praktyce. Da się w ten sposób nawet zaoszczędzić nieco pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.

Zdzichu

Posty: 14

 
Uważam, że jeśli jesteście w stanie zaakceptować średni standard to za noclegi nad morzem uda Wam się zapłacić nawet zaledwie kilkadziesiąt złotych za dobę.

Darjusa

Posty: 9

 
Uważam, iż jeśli jesteście w stanie zaakceptować średni standard to za noclegi nad morzem uda Wam się zapłacić nawet zaledwie kilkadziesiąt złotych za dobę.

czarte00

Posty: 13

 
Cieszę się, że dzielicie się spostrzeżeniami, jeżeli chodzi o noclegi nad morzem. Dzięki nim każdy będzie mógł zarezerwować sobie nocleg w korzystnej cenie, a jednocześnie zwrócić uwagę na istotne kwestie, dzięki czemu Wasz wypoczynek będzie w pełni udany.

ZERO-00

Posty: 12

 
Zawsze przed tym, gdy rezerwuję noclegi nad morzem sprawdzam rekomendacje na temat obiektów, jakie biorę pod spostrzeżenie. Nie wyobrażam sobie, aby przeoczyć tą kwestię, ponieważ pozwala uzyskać sporo przydatnych informacji na temat danego obiektu i uniknąć błędów.

quwejt

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture