picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pościel bawełniana 200x220, poszukuję sklepu!

pościel bawełniana 200x220, poszukuję sklepu!

Zastanawiam się nad zakupem nowej pościeli satynowej bawełnianej i nie wiem ile może taka pościel kosztować? Wiem na pewno, iż chce tylko najlepszą bawełną, bo wtedy taka pościel wytrzyma mi o dużo dłużej.

NiKRK45

Posty: 1

 
Taka standardowa pościel 160x200 jest dostępna w dużo kolorach i wzorach, zatem jeśli ktoś chce mieć coś nowego w sypialni to na pewno uda mu się to odnaleźć. Sama, co jakiś czas wymieniam pościel na nową. To dużo zmienia w sypialni i tworzy super klimatyczne wnętrze.

Waskijestem

Posty: 18

 
Szczerze mówiąc aż tak mnóstwo uwagi do pościeli nie przykładam. Ma być w miarę wygodna i tyle. To nie obraz na ścianę tylko pościel. Jeżeli nabędzie się coś nie takiego to po prostu można to wymienić na inne. Nie kosztuje to tak mnóstwo żeby spać pod czymś, co nie sprawia nam przyjemności, bo to przecież nie miałoby sensu.

hubertus

Posty: 3

 
Oferta z kołdrami 160z200 można znaleźć na https://posciel-sklep.pl/koldry-125 i zachęcamy Was to sprawdzić. Mamy tutaj poliestrowe wypełnienie kołder, który jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

Rico

Posty: 3

 
Dawniej spało się pod puchowymi kołdrami, ale dzisiaj mało, kto by taką chciał. My szukamy kołder, które są bezpieczne dla naszego zdrowia. Dzisiaj człowiek ma o wiele więcej świadomości, dlatego szuka tego, co najlepsze.

micko

Posty: 5

 
Pościel ma dawać poczucie komfortu i to jest najistotniejsze. Jeżeli tak będzie to znaczy, iż wybraliśmy coś, co jest dla nas najniezwyklej właściwe. Nie lubię szorstkiej pościeli, a dawniej właśnie taka była modna. Na szczęście obecnie satyna i bawełna królują i tylko po takie materiały sięgamy dla całej swojej rodziny.

Wraczki333

Posty: 11

 
Kupowałam kołdrę 160x200, która miała wypełnienie z poliestru. Reklamowana była, jako antyalergiczna i rzeczywiście taka była. Według mnie to dobry materiał, dlatego polecam go tym osobom, które z alergiami mają poważne kłopoty. Zwykła puchowa kołdra nie byłaby dla nas najlepszym rozwiązaniem i lepiej tego unikać.

Tadzin

Posty: 20

 
Z kupieniem pościeli 140x200, ale i z większymi rozmiarami nie ma problemów. Sklep internetowy, który ja odwiedzam jest bardzo dobrze zaopatrzony, dlatego zawsze robię tam zakupy. Wiem, że jeśli coś mi sprzedadzą to będzie to wykonane z najlepszych materiałów. Warto wydać więcej żeby zyskać na tym jeszcze więcej.

Asia

Posty: 2

 
Według mnie należałoby zbadać ofertę sklepu internetowego, aby się przekonać, co tam jest. Nawet, jeżeli ktoś jeszcze kołder, prześcieradeł czy pościeli nie kupował bez wychodzenia z domu to należałoby to będzie zmienić. Przekonamy się wtedy jak to wygląda i czy taki sklep jest w stanie zaspokoić wszystkie nasze potrzeby?

345_14

Posty: 16

 
Dawniej spało się pod puchowymi kołdrami, ale dzisiaj mało, kto by taką chciał. My poszukujemy kołder, jakie są bezpieczne dla naszego zdrowia. Dzisiaj człowiek ma o wiele wiecej świadomości, wobec tego szuka tego, co najlepsze.

nero45

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture