picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

salon urody w Krakowie, znacie ?

salon urody w Krakowie, znacie ?

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Julian

Posty: 5

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

Kobitka22

Posty: 11

 
Tutaj mają mnóstwo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, gdyż sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i idealna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Warszawiak

Posty: 8

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Joe

Posty: 19

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Warszawiak

Posty: 7

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, ponieważ te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, lecz boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Babeczka

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture