picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

czyszczenie dywanów Tuchola, oferta

czyszczenie dywanów Tuchola, oferta

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bowiem widzę, iż odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry niesłychanie dziękuję.

Babeczka

Posty: 2

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa wielkie dywany, jakie od kilkanastu lat nie były pielęgnowane w sposób fachowy. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też barwa. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

Wiśniak45

Posty: 12

 
Tutaj macie dobrą firmę, jeżeli chodzi o pranie dywanów w Grudziądzu http://www.pralniadywanow.eu. Skuteczne usługi, pracownicy pralni rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Mieliśmy dywan z brzydkimi plamami, a teraz wygląda jak nowy.

Lupusx

Posty: 15

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, niemniej jednak żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała sięgnąć z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

Emilios45

Posty: 7

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Klimer56

Posty: 5

 
Pranie dywanów to znakomita usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka porządnych pralni, do jakich można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam sięgnąć, bo rzeczywiście pożądane byłoby mieć czysto w domu.

ivonzjeee

Posty: 24

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można sprawdzić wtedy metody, jakich używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, które polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

proszek

Posty: 9

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, lecz nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

urszulka

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture