picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, albowiem teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

Krzyś23

Posty: 1

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Fanatyk

Posty: 17

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, wobec tego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Lipa08

Posty: 3

 
U nas bardzo dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, dlatego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

Fanatyk

Posty: 2

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko zbadać na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem niezmiernie zaspokojony. Znają się na wszystkim niezmiernie dobrze.

pawel253

Posty: 11

 
Robiłem sobie kalkulacje i rzeczywiście taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują swoje projekty, lecz można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, zatem warto z nimi współpracować.

namok

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture