picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wizytówki Lubin, jaka firma ?

wizytówki Lubin, jaka firma ?

Kto tworzy banery reklamowe w Lubinie i ma w tym olbrzymie doświadczenie? Żąda pomocy na już, zatem dajcie znać, kto może się tym zająć. Chce się reklamować w paru miejscach w mieście i zależy mi, na jakości banerów.

Robuś

Posty: 2

 
Jeżeli szukacie porządnej agencji reklamowej, jaka oferuje druk wielkoformatowy i mnóstwo innych to są tutaj https://www.raval.pl/druk-xxl. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym niezmiernie dobrzy.

krysian6

Posty: 7

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie naprawdę wiele na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

Kitas

Posty: 8

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niesłychanie dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale rzeczywiście udało mi się na tym niesłychanie wiele zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

Klaudi

Posty: 4

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, natomiast trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, że bez kłopotów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

beata77

Posty: 10

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i faktycznie się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i faktycznie wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset pln miałem logo i dużo przydatnych materiałów reklamowych.

muzyczny55

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture