picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

PILNE! Da się nagrać kasetę vhs na dvd

PILNE! Da się nagrać kasetę vhs na dvd

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy natomiast niestety nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest idealny, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Tatusiek4

Posty: 30

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi niemniej jednak wymagają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

SABUR

Posty: 17

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

Kobitka22

Posty: 21

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

sztandar

Posty: 34

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja niemniej jednak nie mam konkretnego rozwiązania.

Tadzin

Posty: 20

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca świetna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Waskijestem

Posty: 19

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

kamilos071

Posty: 25

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty albowiem później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

reddy

Posty: 25

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

didiw

Posty: 22

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Pożądane byłoby skorzystać właśnie z tej oferty.

Jarko445

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture