picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

ukrwios

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Należałoby sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

Bierny67

Posty: 7

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

maniek

Posty: 10

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma właściwe podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Black_Riot

Posty: 6

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Przede wszystkim chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane poprzez dyrekcję, niemniej jednak mogą również być zajęcia organizowane poprzez fachowców, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

Krzyś23

Posty: 2

 
Profesjonalne nauczanie angielskiego w przedszkolu w Krakowie jest bardzo ważne. Wybieramy kogoś, kto wie jak się tym zająć. To mają być bardzo dobrze opracowane lekcje. Dziecko ma się bawić, ale jednocześnie uczyć, bo za to płacimy. Szukajmy, zatem kogoś takiego, kto spełni w stu procentach nasze wymagania.

Polaczek90

Posty: 2

 
Dopasowanie programu nauczania jest niezwykle ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta impreza musi być niezwykle dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

labuh

Posty: 14

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować winny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, albowiem to wcale nie jest bezproblemowe zadanie.

Jareczkoww

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

nero45

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture