picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Portrety olejne, w którym sklepie?

Portrety olejne, w którym sklepie?

Witam. Udało mi się nabyć po okazyjnej cenie obraz olejny, niesłychanie mi się podoba, niemniej jednak mam dylemat co do ramy, wydaje mi się, iż zupełnie nie pasuje. Kto zajmuje się fachowo oprawą obrazów w Łodzi. Polecacie kogoś?

dudzik78

Posty: 7

 
Jak dla mnie to najfajniejsze jest to, że galeria sztuki ma też swoja stronę internetową i można tam dokonywać zakupów. Ogólnie to nie mam czasu na częste wychodzenia do takich miejsc, dlatego ta sprawa jest idealna. Wiem, że jeśli chodzi o przesyłkę, to bardzo szybko przychodzi i jest bardzo dobrze zabezpieczona.

Dyduś45

Posty: 27

 
Tutaj korzystałem z oprawy obrazów, poza tym świetna galeria w Łodzi https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/. Mam nadzieję, że link się przyda. Cennik bardzo przyzwoity. Pozdrawiam.

Marlenka

Posty: 26

 
Na oprawie obrazów trzeba się znać, żeby nie wyszło gorzej, niż bez ramy:) W Łodzi jest kilka galerii, w których z powodzeniem można skorzystać z takich usług. Osobiście też ich polecam, miałam okazję kupować u nich obraz.

Krakus

Posty: 18

 
Jeśli chodzi akurat o tę galerię sztuki, to ubezpieczają transport obrazów. To dobre rozwiązanie. Poza tym obrazy są zabezpieczona, świetnie opakowane i widać, że galeria dba o swoich klientów. Mam nadzieję, że spodobają się wam obrazy tych artystów. U mnie w domu wisi już takich kilka. Jestem z nich dumna i zadowolona z każdej transakcji.

Kódłaty

Posty: 32

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak wiele, iż już ich nawet nie liczę. Naprawdę posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam paru ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, wyborny relaks dla psychiki.

reserveme

Posty: 19

 
Znakomita sprawa, dziękuję za nakaz tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam znaleźć tak porządnych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, iż i moje zamówienie zostanie tak dobrze zrealizowane. Pozdrawiam.

amazonn6

Posty: 14

 
Widać, że teraz jest moda na takie portrety ze zdjęcia. Nie powiem, bo też mi się podobają, ale cena ich chyba nie jest niska. Zawsze to jednak lepsza pamiątka niż zdjęcia. Na prezent idealne rozwiązanie, aby upamiętnić dziecko, ślub też. Fajna sprawa.

Fanatyk

Posty: 18

 
Kiedyś owszem chodziłam do galerii obrazów, niemniej jednak teraz nie mam na to czasu. Fajnie, iż coraz więcej galerii tworzy strony internetowe i zapewnia zakup dzieł sztuki poprzez internet.

E-GOista

Posty: 20

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, które chciałam mieć. W ogóle to kapitalna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

Motospec

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture